XV Święto Ziemi Rychwalskiej "RYCHWALIA 2013" PDF  | Print |  E-mail

Rok 2013 jest dla Gminy i Miasta Rychwał rokiem bardzo wyjątkowym, związanym z Jubileuszem 600-lecia powstania naszego miasta. W tym wyjątkowym czasie, Samorząd Rychwała organizuje wiele wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych, rekreacyjnych i sportowych.

Jedną z najważniejszych imprez dla naszej gminy jest XV Święto Ziemi Rychwalskiej - „Rychwalia 2013”, organizowane w dniach 15 - 16 czerwca 2013 r. na które już dziś serdecznie Państwa zapraszamy. Wydarzenie to wzorem lat ubiegłych, odbędzie się na Stadionie Miejskim w Rychwale.
„Rychwalia” są doskonałą okazją do relaksu i zabawy, jak również  do nawiązywania wzajemnych kontaktów i współpracy.
Przedsięwzięcie jakie planujemy zorganizować pociąga za sobą nie tylko znaczny nakład pracy, ale przede wszystkim środki finansowe. Biorąc pod uwagę skromny budżet, naszej typowo rolniczej gminy, zwracamy się do Państwa o wsparcie. Każdy nawet najskromniejszy gest, który zasili fundusz organizacyjny tegorocznego Święta Gminy Rychwał będzie niezmiernie cenny.
Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do miłego i wspólnego spędzenia z nami czasu.

Wpłat można dokonać na konto:

BS Konin  O/Rychwał  04 8530 0000 0800 0130 2000 0002

Dane do przelewu:

Gmina Rychwał
Plac Wolności 16
62-570 Rychwał

tytułem: Rychwalia 2013